Muž podal výpověď, odcestoval a postavil si nádherný dům na stromě !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek
The man gave his testimony, traveled and built a beautiful house on the tree !! SHARE ...

Takové rozhodnutí se nedělá jen tak. Ale nikdy ho pak nelitujete. Už ty nejmenší děti často sní o tom, že jim zručný tatínek postaví vysněný bunkr, ale ne vždy se jejich sny stanou skutečností. Chlápek jménem Foster Huntington není v zahraničních médiích žádnýmnováčkem, protože přibližně před rokem se jeho příběh roznesl po všech světových portálech, když se rozhodl podat výpověď ve známé společnosti Ralph Lauren, kde pracoval jako designéra vydělával velké peníze. Jednoho dne se rozhodl se vším skončit a dát výpověď a žít v přírodě. Podívejte se jaký epický domek si postavil.

Jak se Vám líbí ?


DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔