Tohle jsou nejhezčí holky, které hrají počítačové hry. Kterou by jste chtěli mít doma ?! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

These are the prettiest girls playing computer games. Which one would you like to have at home ?! SHARE…

Holky a počítačové hry nikdy moc nešli dohromady. Ve světě je ale několik vyjímek. A nutno dodat, že jsou to opravdu překrásné vyjímky. V Číně se uskutečnilo Mistrovství světa v hraní počítačových her žen. My Vám přinášíme ty nejlepší „kousky“ , které mohli diváci u PC vidět. Po shlédnutí naší celé fotogalerie budete chtít mít podobnou slečnu doma. Ale pozor, vzhledem k tomu, že se jednalo o Mistrovství světa, tak holky nebyli žádní nazdárci. Jednalo se o nejlepší hráčky. Takže na nějaké vyhrávání zapomeňte.

Proklikejte se fotkami a uvidíte co bude dál! Komentujte nám to na webu:) Která je nejvíc podobná?

Co říkáte ?


DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔