20 nejkrásnějších žen světa: Podívejte se na náš žebříček !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

The 20 most beautiful women in the world: Take a look at our ladder !! SHARE …

Prestižní světové časopisy sestavují každý rok žebříček nejkrásnějších slavných žen i mužů. My jsme se rozhodli to letos vzít do svých rukou a vybrali jsme dvacet slavných hereček, zpěvaček i modelek, které podle nás mají největší sex-appeal.
Každý z nás v redakci má jiný vkus, a tak chvilku trvalo, než jsme společně sestavili dvacítku nejkrásnějších slavných žen z celého světa. Dohodli jsme se, že nebudeme hodnotit jen pomíjivou krásu, ale i charizma, které  ze slavných žen vyzařuje. Nakonec jsme dali dohromady herečky, zpěvačky i modelky, blondýnky i brunetky a mladší i starší ročníky. Některé jsou vysoké, jiné malé, některé ultra štíhlé, další s ženskými křivkami.

Jak se vám naše dvacítka líbí? Jaká žena podle vás ve výčtu chybí?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“15″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]