Z ošklivých káčátek se staly krásné hvězdy. Nikdy neztrácejte naději !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

Ugly ducks became beautiful stars. Never lose hope !! SHARE …

Jestli jste byli jedni z těch, kteří jste malí ve škole zažili šikanu a neustálé posmívání od spolužáků, nezoufejte, naděje umírá poslední. Všechny tyhle celebrity to za mlada neměly vůbec jednoduché a podívejte kam až to dotáhli. Vždy je potřeba se na každou zkušenost koukat z pozitivního pohledu nechat se podobnou zkušeností spíše motivovat a pak možná i vaše jméno bude mezi takovými celebritami.

Zažili jste šikanu ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“19″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]