20 celebrit, které jsou stejně staré, ale rozhodně na to nevypadají !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

20 celebrities that are the same old but definitely do not look! SHARE …

Našli jsme pro vás dvacet celebrit, které jsou stejně staré, ale rozhodně to není poznat. Plastické operace, facelift nebo kvalitní životní styl. To jsou věci, které se na vás podepíší, ani o tom nevíte.

Thomas Brodie-Sangster a Jennifer Lawrence – 24 let. Herečka Jennifer Lawrence je krásná a mladá. Rozhodně vypadá na svůj věk, na rozdíl od jejího kolegy Thomase Brodiho Sangstera, který podle nás vypadá maximálně na osmnáct let.

Keanu Reeves a Nicolas Cage – 50 let. Ani jeden z nich nevypadá na padesát let. Ovšem herec Keanu Reeves vypadá fantasticky. Ve svých padesáti by se klidně mohl ukázat vedle nějaké dvacítky.

Chris Evans a Elijah Wood – 34 let. Dosáhli třicítky a rozhodně na to nevypadají. Jen od malého hobita bychom chtěli vidět občanský průkaz, protože mu jeho věk nevěříme.

George RR Martin a Samuel L Jackson – 66 let. Tak tomu říkáme rozdíl. Samuel L jackson vypadá naprosto úžasně. Rozhodně nikdo by mu netipoval jeho věk. Na rozdíl od George RR Martina, který se svému věku poddal a vypadá jako stařeček, který už má pět vnoučátek.

Mary Kate a Ashley Olsen a Lady Gaga – 28 let. Holky vypadají na svůj věk docela dost staře. Dvojčata Olsen byly krásné holčičky, které se proslavily svou roztomilostí a talentem. Jen poslední dobou ze sebe dělají trochu ošklivky. Zpěvačka Lady Gaga chce být vždy originální a extravagantní. Ale pod tunou make upu se skrývá docela pěkná holka.

Macaulay Culkin a Ryan Gosling – 34 let. Culkin byl naposledy roztomilý a hezký, když si zahrál Kevina ve filmu Sám doma. Tohle období roztomilosti ale hodně rychle skončilo. Culkin začal hubnout a brát drogy, které jeho vzhledu určitě neprospěly. Za to jeho kamarád herec Ryan Gosling je IN a snad každá žena na planetě po něm touží. 

Brad Pitt a Quentin Tarantino – 51 let. Brad Pitt je jeden z nejkrásnějších mužů na světě. Tarantino vedle něj vypadá jako jeho otec.

Kate Middleton a Nicki Minaj – 33 let.
Vévodkyně je nádherná ženská, která vypadá vždy dokonale. Nikdy se neukázala neupravená nebo přešlá. To Nicki je jiný kalibr…

Pierce Brosnan a Hulk Hogan – 61 let. James Bond vypadá vždy skvěle a dokonale. Navoněný a dobře vyšvihnutý Pierce Brosman strčil svého věkového soka do kapsy. Hulk Hogan se svou blond hlavou vypadá dost hrůzostrašně a staře.

Courtney Love a Courteney Cox – 50 let.
Ať žije plastická operace! Courtney Love tohle slovo moc dobře zná, protože jinak si její zjev nedokážeme vysvětlit. Herečka Courteney Fox umí stárnout a vypadá naprosto dokonale.

CO NA NĚ ŘÍKÁTE ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“28″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]