20 TOP celebrit, které oslňovaly v kloboucích !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

20 TOP celebrities who dazzled in their hats !! SHARE …

Klobouky sloužily a dodnes lidem slouží k mnoha účelům, jak praktickým, tak kulturním. Kromě toho, že poskytují ochranu před nepříznivým počasím, ať chladným či příliš slunným, jsou zároveň nepřehlédnutelným módním doplňkem, podtrhujícím osobnost jeho nositele. Staly se neoddělitelnou součástí osobitého stylu výrazných celebrit jako třeba Johnnyho Deppa nebo Michaela Jacksona a charakteristickým prvkem kultovních postav z filmu. Někomu klobouky sluší více, jinému méně a některé známé osobnosti si už bez nich vůbec neumí představit, jako třeba anglickou královnu Alžbětu, neboť v jejím případě je klobouk atributem vysokého společenského postavení. V naší fotogalerii vám představujeme ty nejikoničtější klobouky i s jejich slavnými nositeli.

Co na ně říkáte ?
[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“30″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]