Lidé, kterým pravidla nic neříkají !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

People who do not say anything about the rules !! SHARE …

Některá pravidla nedokážeme nikdy pochopit. A proto pravidla prý byla vymyšlena k tomu, aby mohla být porušena a lidé z následujících fotografií si to skutečně vzali k srdci. O to víc by mohl tento výrok platit v případě, že jde o nesmyslné zákazy a příkazy, z nichž se člověku spíše zastavuje rozum, a tak mu nezbývá nic jiného, než se trošku pobavit na účet toho, kdo je vymyslel. Ať už se cítíš jako rebel v muzeu a dotkneš se také nápisu, který hlásá to, aby ses ho nedotýkal, nebo zapomeneš na důležitost svého života a ignoruješ i značku v nebezpečné vojenské zóně, život je krátký a protože ho žijeme jen jednou, na pravidla někdy nezbývá dost času. Což je pravda…

Co Vy na to ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“36″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]