TO VYPADÁ DOKONALE! 15 nápadů, jak ozdobit vánoční strom pomocí květin !!! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

THIS IS INCORRECTED! 15 ideas how to decorate a Christmas tree with flowers !!! SHARE …

Když začínáme zdobit vánoční stromeček, většinou ani nepřemýšlíme nad tím, jak krásnou dekorací mohou být květiny. Sláva klasických dekorací jako jsou skleněné koule, slaměné ozdoby nebo papírové řetězy už odzvonila a patří minulosti!

Hitem letošního roku jsou totiž právě květiny. Použít se dají umělé i ty živé, fantazii se meze nekladou. Výsledek je dokonalý a nás totálně nadchnul! Pokochej se i ty a nech se třeba inspirovat.

Líbí se ti …?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“37″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]