Zde jsou slova zbytečná! Dechberoucí snímky tanečnic plné vášně a půvabu !!! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

Here are the words unnecessary! A breathtaking picture of dancers full of passion and grace !!! SHARE …

Dimitry Roulland je fotograf, jehož viditelnou láskou je především tanec. Ať už se jedná o balet, gymnastiku, street dance či jen klasické pohyby, všude je viditelná elegance, šarm a křehkost!  Díky těmto neskutečně ohebným lidem se atmosféra ve světových metropolích mění na jeden velký nezapomenutelný zážitek. Dimitry, fascinován křivkami tančících umělců, nafotil obsáhlou sérii snímků, které tě okouzlí svým půvabem. Někdy je až neuvěřitelné, jaké máme možnosti vyjádřit pohybem to, kde bývají slova zbytečná.

Líbí se vám …?
[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“38″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]