Dům Simpsonových skutečně existuje! Podívejte se, jak to tam vypadá !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

The House of Simpson really exists! See how it looks !! SHARE …

Výrobce piva Duff, který se proslavil seriálem Simpsonovi, v roce 1997 postavili repliku legendárního domu Simpsonových. Máme fotky zevnitř.

Dům ležící v americké Nevadě byl zařízen jako v seriálu Sipsonovi. Pivovar Duff ho chtěl darovat výherci znalostní soutěže o žluté rodince. Ten ho však odmítl a raději si vzal peněžní výhru 75 tisíc dolarů, což je zhruba 1,5 milionu korun.

Posuďte sami, chtěli byste se nastěhovat do takovéhoto domu? Žlutá fasáda, polámaný laťkový plot, celkové vybavení včetně omačkaného gauče.

Možná právě kvůli výbavě domu se výherce soutěže raději domu vzdal. Výrobce piva Duff pak dům prodal jinému nadšenci.

Základní koncept Simpsonů vymyslel jejich tvůrce Matt Groening během patnácti minut, kdy seděl v čekárně u producenta Jamese L. Brookse, kterému měl dát námět na animovaný seriál.
Základní rodinu Simpsonových tvoří rodiče Homer Simpson a Marge Simpsonová, děti Bart, Líza a Maggie, pes Spasitel a kočka Sněhulka II. V roce 2006 se objevily zprávy, že Matt Groening souhlasí s celovečerní verzí seriálu. Film Simpsonovi ve filmu se na plátnech objevil v roce 2007.


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“40″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]