Kvůli nadváze si z ní muž v letadle nemístně utahoval. Její reakce ale stojí za to !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

Because of the overweight, the man was tugging on the plane. Her reactions are worth it !!!  SHARE…

Nikdo nemá právo vysmívat se člověku, aniž by věděl, co je důvodem jeho obezity a už vůbec ne jej soudit jen na základě toho, jak vypadá. Přesně tím si nyní prošla i plus-size modelka Natalie Hage. Během letu do Los Angeles si sedla vedle muže, který se okamžitě začal culit, povzdychovat a chovat podrážděně.

Vrcholem všeho bylo, když si o ní začal také psát se svou kamarádkou Lindou. Natalia si všimla, že ve zprávě píše, jak je obrovská a že na okýnku má otlačený krk kvůli tomu, jaká je stísněná. To přitom ani nebyla pravda. A ještě jako třešničku na dortu si Natalii dokonce i tajně vyfotil.

Když už toho měla plné zuby, rozhodla se reagovat na jeho sprosté chování a zeptala se, jaký s ní má problém, když ji ani nezná. Muž nejprve vše zapíral, ale nakonec ze sebe vychrlil, že vlastně nemá právo sedět v uličce, protože v případě nouze by nebyla schopná pomáhat a zachraňovat lidi.

Celý tento absurdní rozhovor si Natalia nahrála a sdílela jej na internetu. Nenašel se ještě nikdo, kdo by s dívkou nesouhlasil, že onen chlapík byl totálně hloupý a ubohý člověk. A co vy? Také souhlasíte?

Zachovali byste se stejně ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“816″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Zdroj: www.evropa2.cz