Učitel vyzdobil třídu podle světa Harryho Pottera. Neuvěříte, do jakých detailů připomínala učebna Bradavice !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

The teacher has decorated the Harry Potter class. You do not believe the details of the Hogwarts classroom !! SHARE …

Řadíte se mezi fandy Harryho Pottera? Tak to jste určitě i vy zatoužili po tom, dostat se do Bradavic. Jak by škola asi tak vypadala, kdyby skutečně existovala? To přiblížil svým studentům jeden učitel z Oregonu v USA.

Jelikož profesor Kyle Hubler věděl, jak moc studenti příběh o Harry Potterovi milují, rozhodl se jim zpříjemnit školní den a připravil pro ně fantastické překvapení. Do školy přinesl všemožné věci, které se známého příběhu o mladém kouzelníkovi týkají a ty pak rozmístil po třídě. Z obyčejné učebny se tak stala místnost plná lektvarů, hůlek, magických knih a podobně.

Celá výzdoba trvala podle učitele neuvěřitelných 70 hodin. Obrovská dřina se ovšem vyplatila. Studenti byli nadšeni a po celý den se kochali těmi všemi skvělými věcmi, které učitel přinesl ze své soukromé sbírky.

Na vyzdobenou třídu se podívejte do galerie. V této učebně už chyběla jen profesorka McGonagallová.

Líbí se Vám ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“891″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Zdroj: www.evropa2.cz