Miliardáři mají novou hračku. Soukromý motorový ostrov bude vrchol luxusu !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

Billionaires have a new toy. A private motor island will be the pinnacle of luxury !! SHARE …

Soukromým jachtám a tryskáčům už odzvonilo! Pokud chtějí miliardáři opravdu zaujmout, musí si pořídit soukromý motorový ostrov.

Rakouská firma Magaloo začala vyrábět plovoucí ostrovy s úžasným vybavením. Boháči si na nich totiž mohou užít wellness, noční klub, kasíno či obrovskou terasu.

Minimální velikost ostrova je stanovena na 100 x 100 metrů a jeho vlastník si ho může vybavit tak, jak uzná za vhodné. Mezi volitelnými doplňky je například i stanice na krmení žraloků. Tento luxus, jenž se pohybuje rychlostí 15 kilometrů za hodinu, navíc nabízí 15 samostatných jachet, takže je možné prostě někde zaparkovat a udělat si malý výlet.

Každá sranda něco stojí a u této věcičky budou muset boháči obzvlášť provětrat peněženky. Cena ostrova totiž začíná na neuvěřitelných 315 milionech Eur. A to už jsou sakra velké peníze, co?

Líbí se Vám ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“1079″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Zdroj: www.evropa2.cz