„Jsi tlustá kráva,“ nadával muž své manželce. Podívejte se, jak se mu skvěle pomstila !! SDÍLEJ…

Sdílej tento článek

„You’re a fat cow,“ the man cried to his wife. See how he avenged him greatly !! SHARE …

Zatímco někteří muži dokola opakují svým partnerkám, jak jsou půvabné a krásné, najdou se i tací, kteří svým drahým polovičkám říkají přesný opak.

Mezi ženy, které si od partnerů vyslechly jen spoustu urážek, patřila i Američanka Betsy Ayala. Ta od svého manžela vždy slýchávala, jak je ošklivá a zanedbaná. Do vět plných urážek byly dokonce zahrnuty i vulgarity a Betsy se tak i několikrát dozvěděla, že je to „tlustá kráva“.

Když se ženě narodilo miminko, místo radosti začalo krušné období. Nejenže jí manžel stále nadával a ponižoval, ale dokonce jí začal i podvádět. Nevěra však už byla pro Betsy tou poslední kapkou. Manžela společně se svou malou holčičkou opustila a rozhodla se, že začne znova.

V rámci nového života se dala i na hubnutí. Díky kombinaci dobré stravy a pohybu se jí povedlo zhubnout ze 118 kilo na 71 kg a výrazně zlepšit svůj vzhled.

Dnes se prý Betsy po dlouhé době cítí jako zcela nový člověk. Vůči svému bývalému manželovi už žádnou zášť necítí a užívá si šťastného života.

Líbí se Vám ?


[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“1194″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“0″ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]Zdroj: www.evropa2.cz